Toms

Cilvēki interesējas par to, kas notiek visapkārt un kas ir aktuāli konkrētajā brīdī, tāpēc vienas no populārākajām interneta vietnēm pasaulē ir dažādi ziņu portāli. Tieši ziņu portālos ir iespējams uzzināt visus aktuālākos jaunumus, jo informācija tajos var tikt ievietota jebkurā brīdī, atšķirībā no citu veidu medijiem. Ziņu portālus regulāri apmeklē 44% interneta lietotāju. Tāpēc izveidojām topu ar populārākajiem ziņu portāliem pasaulē.

1. Google News

Vispopulārākais ziņu portāls ir Google News. Kaut gan vairums Google pazīst kā meklēšanas rīku, tam ir arī ļoti daudz dažādu citu funkciju un platformu. Google News ir viena no tām. Iespējams arī tieši tāpēc arī šis ir pasaulē populārākais ziņu portāls, bet tam nenoliedzami ir savas priekšrocības. Piemēram, ziņas Google News ir pieejams 28 dažādās valodās un aktuālā informācija tiek atjaunota regulāri. Tā kā tas ir ASV bāzēts ziņu portāls, visplašākā informācija ir pieejama tieši par ASV, bet netūkst arī vispasaules ziņu, kas sakar aktualitātes visās pasaules valstīs. Mēnesī šo interneta vietni apmeklē aptuveni 150 miljoni interneta lietotāju.

2. Yahoo! News

Arī otrs populārākais ziņu portāls pasaulē ir meklēšanas rīka ziņu platforma Yahoo! News. Gan satura gan struktūras ziņā Yahoo! News ir ļoti līdzīga Google News. Arī tas ir ASV bāzēts ziņu portāls, kas regulāri atjauno … Lasīt