Toms

Cilvēki interesējas par to, kas notiek visapkārt un kas ir aktuāli konkrētajā brīdī, tāpēc vienas no populārākajām interneta vietnēm pasaulē ir dažādi ziņu portāli. Tieši ziņu portālos ir iespējams uzzināt visus aktuālākos jaunumus, jo informācija tajos var tikt ievietota jebkurā brīdī, atšķirībā no citu veidu medijiem. Ziņu portālus regulāri apmeklē 44% interneta lietotāju. Tāpēc izveidojām topu ar populārākajiem ziņu portāliem pasaulē.

1. Google News

Vispopulārākais ziņu portāls ir Google News. Kaut gan vairums Google pazīst kā meklēšanas rīku, tam ir arī ļoti daudz dažādu citu funkciju un platformu. Google News ir viena no tām. Iespējams arī tieši tāpēc arī šis ir pasaulē populārākais ziņu portāls, bet tam nenoliedzami ir savas priekšrocības. Piemēram, ziņas Google News ir pieejams 28 dažādās valodās un aktuālā informācija tiek atjaunota regulāri. Tā kā tas ir ASV bāzēts ziņu portāls, visplašākā informācija ir pieejama tieši par ASV, bet netūkst arī vispasaules ziņu, kas sakar aktualitātes visās pasaules valstīs. Mēnesī šo interneta vietni apmeklē aptuveni 150 miljoni interneta lietotāju.

2. Yahoo! News

Arī otrs populārākais ziņu portāls pasaulē ir meklēšanas rīka ziņu platforma Yahoo! News. Gan satura gan struktūras ziņā Yahoo! News ir ļoti līdzīga Google News. Arī tas ir ASV bāzēts ziņu portāls, kas regulāri atjauno aktuālāko informāciju un piedāvā uzzināt pasaules jaunumus pašiem pirmajiem. Katru mēnesi to pameklē ap 140 miljoniem interneta lietotāju.

3. Huffington Post

Huffington Post ir trešais populārākais ziņu portāls visā pasaulē. Tas savu popularitāti nav ieguvis, pateicoties atpazīstamam nosaukumam, bet gan tieši publicēto ziņu saturam. Pārsvarā tajā var atrast politiska rakstura ziņas un aktualitātes. Visa informācija, kas atrodama šajā ziņu portālā nāk no drošiem un pārbaudītiem avotiem, kas norādīti visās publikācijās. Šis ir viens no nopietnākajiem ziņu portāliem, kam tiešām var uzticēties, turklāt ziņu saturs bieži vien ir ļoti unikāls un nav atrodams citos ziņu portālos. Katru mēnesi šo ziņu portālu apmeklē aptuveni 110 interneta lietotāju.

4. CNN

CNN ir plaši pazīstams ne vien kā interneta ziņu portāls, bet arī kā tradicionālais medijs. CNN ziņas ir vienas no vecākajām un populārākajām visā pasaulē, tāpēc nav nekāds brīnums, ka arī to interneta portāls ir guvis lasītāju interesi. Ziņas šajā portālā gan ir pieejams tikai angļu valodā, tomēr tās ir uzticamas un drošas. CNN ir ļoti liela pieredze, tāpēc lasītāji var būt pārliecināti par piedāvāto ziņu kvalitāti. CNN ziņu portālu ik mēnesi apmeklē aptuveni 95 miljoni interneta lietotāju.

5. Fox News

Ar Fox News ir līdzīgi kā ar CNN – tas ir plaši pazīstams tradicionālais medijs, kas popularitāti guvis pirms ļoti ilga laika kā televīzijas ziņu pārraide. Tieši tāpēc arī šis ziņu portāls ir guvis tik lielu popularitāti un spēj piedāvāt augstas kvalitātes ziņas. Ik mēnesi to apmeklē aptuveni 65 miljoni interneta lietotāju.