Toms

Mūsdienās ir pieejams tik daudz dažādas mājaslapas, ka ir neiespējami tās visas apzināt. Diemžēl, tā mēs bieži vien palaižam garām kaut ko tiešām noderīgu un saistošu, kas varētu atvieglot mūsu dzīvi. Lai palīdzētu jums plašajā internetā atrast mājaslapas, kuras varētu izrādīties patiešām noderīgas, esam izveidojuši sarakstu ar maz zināmām mājaslapām, kas piedāvā unikālas iespējas.

Instructables.com ir mājaslapa, kurā atrodamas instrukcijas, lai izveidotu, uzbūvētu vai pagatavotu gandrīz pilnīgi jebko. Sākot no ēdienu receptēm līdz pat nopietnām tehnoloģiskām ierīcēm – šajā mājaslapā ir itin viss. Tajā var atrast noderīgus padomus gan no dažādu jomu ekspertiem, gan vienkāršiem mājaslapas apmeklētājiem. Tā ir ļoti noderīga vietne tiem, kuri vēlas izmēģināt savas prasmes ikvienā dzīves jomā.

Zerodollarmovies.com ir mājaslapa, kurā iespējams noskatīties vairāk kā 15 000 filmas, pilnā garumā un dažādās valodās, pilnīgi bez maksas. Tās tiek translētas caur YouTube, tā ka šī interneta vietne ir pilnīgi legāla un tā ir arī droša. Tā noteikti būs ļoti noderīga visiem, kas spēj novērtēt labu kino.

Livestream.com ir interneta vietne, kurā iespējams straumēt un skatīties dažādus nofilmētus videoklipus. Šī mājaslapa var būt noderīga gan izklaides nolūkos, lai skatītos dažādus interesantus video, ko ir safilmējuši citi, gan arī lai straumētu nozīmīgus notikumus.

Picmonkey.com ir tiešsaistes attēlu rediģēšanas platforma. Kaut gan mūsdienās ir neskaitāmi daudz līdzīgu mājaslapu, kas piedāvā iespēju rediģēt attēlus, šī ir viena no labākajām. Tā dod iespēju gan uzlikt attēliem neskaitāmi daudz dažādus mākslinieciskus filtrus ar vienu klikšķi, gan rediģēt attēlus manuāli, nepazeminot to kvalitāti. Tā ir lieliska iespēja izveidot fantastiskus, kvalitatīvus fotoattēlus pilnīgi bez maksas.

Shortreckonings.com ir lielisks palīgs, kad runa ir par izdevumu dalīšanu starp vairākiem cilvēkiem. Tas ir interneta rīks, kas ļauj sekot līdzi tam, cik daudz naudas katrs ir iztērējis kopējām vajadzībām un cik katrs ir parādā. Šī interneta vietne var lieliski noderēt, piemēram, ceļojuma laikā, kad kāds no grupas regulāri samaksā par visiem pārējiem. Tad nav jāuztraucas par to, ka kāds varētu aizmirst atdot parādu, vai varētu apjukt visos kopējos izdevumos.

Memrise.com ir lieliska mājaslapa, kurā mācīties dažādas jaunas prasmes un uzlabot esošās. Tajā iespējams mācīties valodas, papildināt savu vārdu krājumu, apgūt vēsturi un dažādas eksaktās zinātnes, kā piemēram, bioloģiju, fiziku un matemātiku. Pats labākais, ka tas viss tiek mācīts interaktīvā veidā un mācīšanās šajā mājaslapā var sagādāt prieku. Mājaslapa var būt noderīga gan bērniem, lai attīstītu savu prātu un uzlabotu sekmes skolā, gan pieaugušajiem, lai atsvaidzinātu zināšanas un uzlabotu prāta spējas.

Tripit.com ir interneta adrese, kas ļaus viegli izplānot ceļojumu. Tajā varat atrast lidojumu laikus, viesnīcas, ēdināšanas iestādes utt., un izveidot grafiku ceļojumam. Ar TripIt jūs varat būt drošs, ka neko neaizmirsīsiet un ka laikā nonāksiet visur, kur vien nepieciešams. Šī mājaslapa būs noderīga gan tiem, kas dodas atpūtas braucienā, gan tiem, kas regulāri ceļo biznesa nolūkos.

Fitday.com ir labākais fitnesa konsultants. Šajā mājaslapā ir iespējams atrast dažādus padomus no profesionāļism, lai uzturētu sevi formā, kā arī izveidot savu personīgo fitnesa plānu, kas ietver gan dažādas sportiskas aktivitātes un vingrinājumus, gan piemērotu diētu. Šī noteikti būs noderīga mājaslapa visiem, kas vēlas būt labā fiziskā formā.