Toms

Vispopulārākais interneta meklēšanas rīks visā pasaulē nenoliedzami ir Google. To izmanto ievērojami lielākā daļa interneta lietotāju. Daudzi pat nezina, ka eksistē citi meklēšanas rīki un nekad mūžā tos nav izmantojuši. Šis nenoliedzamais Google pārākums attur interneta lietotājus no citu opciju meklēšanas un iespēju izmantošanas, jo pastāv uzskats, ka, ja vajadzīgo informāciju nav iespējams sameklēt Google, to nav iespējams sameklēt nekur, tomēr katrs meklēšana rīks izmanto atšķirīgus algoritmus un, iespējams citu meklēšana rīku noliegšana, liedz iespēju, efektīvi sameklēt nepieciešamo informāciju. Šeit būs vairāki meklēšanas rīki, kas kas ir tika pat labi, vai pat vēl labāki, kā Google.

Bing

Bing ir otrs populārākais interneta meklēšanas rīks pasaulē, tomēr to kā primāro meklēšanas rīku izmanto vien 15,8% interneta lietotāju. Piedāvāto iespēju ziņā tas neatpaliek no Google, bez tam šim meklēšanas rīkam ir pat vairākas būtiskas priekšrocības. Piemēram Bing videoklipu meklēšanā pārspēj Google. Tajā parādās video vairāki videoklipu priekšskatījumi, kas dod iespēju daudz vienkāršāk pārskatīt pieejamos videoklipus. Vēl, Bing meklētājs piedāvā vairāk automātiskos meklēšanas ieteikumus un dažādus papildus meklēšanas iespējas, ko Google nesniedz.

DuckDuckGo

DuckDuckGo jums nepiedāvās tik daudz meklēšanas rezultātu kā Google, Bing vai citi populārākie meklēšanas rīki, taču tam ir viena būtiska priekšrocība atsevišķos gadījumos – tas neizseko un neanalizē meklēto informāciju. … Lasīt