Toms

Mūsdienās eksistē vairāk nekā 1 miljards dažādu interneta vietņu. Tās ir ļoti dažādas, ar atšķirīgu saturu un sniegtajām iespējām бързи кредити онлайн, tāpēc arī to popularitāte ir atšķirīga. Dažas mājas lapas apmeklē vien labi ja pāris cilvēki dienā, taču populārākās interneta vietnes ik dienas izmanto vairāki miljardi. Šeit būs saraksts ar piecām pašām populārākajām un apmeklētākajām interneta vietnēm visā pasaulē.

1. Google

Tā kā visvairāk izmantotās interneta vietnes pasaulē ir tieši dažādi meklēšanas rīki, nav nekāds brīnums, ka pirmajā vietā ierindojas pasaulē populārākais meklēšanas rīks Google. Šo interneta vietni zina visi interneta lietotāji un tā neprasa nekādus paskaidrojumus. Tas ir meklēšanas rīks, kuru cilvēki izmanto ik dienas, lai varētu atrast sevi interesējošu informāciju plašajā internetā. Google izmanto aptuveni 3,5 miljardi interneta lietotāju dienā un 1,2 triljoni gadā. Tas ir ievērojami vairāk, nekā jebkurai citai interneta vietnei. Tas liek domāt, ka Google vēl ilgi spēs saglabāt savas līdera pozīcijas.

2. Facebook

Zīmīgi, ka otrajā vietā ierindojas pasaulē populārākais sociālais tīkls Facebook, jo sociālie tīkli ir otras plašāk izmantotās interneta vietnes pasaulē. Tas ir populārākais sociālais tīkls pasaulē jau vairākus gadus pēc kārtas. 2016. gadā aktīvo lietotāju skaits sasniedza 1, 59 miljardus. Facebook ir ir iemantojis ļoti lielu lietotāju cieņu un … Lasīt

Toms

To, kas ir pasaulē vispopulārākās interneta vietnes vairums interneta lietotāju zina vai vismaz nojauš, jo par šo tēmu ir runāts un rakstīts diezgan daudz, bet kuras apmeklētākās un iecienītākās interneta vietnes te pat ir Latvijā zina tikai retais. Mēs apkopojām informāciju par to, kāda veida interneta vietnes Latvijā tiek apmeklētas visbiežāk un kuri ir paši apmeklētākie Latvijas interneta portāli.

Kopumā Latvijā visapmeklētākie ir portāli, kas piedāvā tīmekļa e – pasta lietotnes, kā, piemēram, Inbox.lv, mail.rus u.c. Tikai nedaudz atpaliek ziņu portāli, kā piemēram, Delfi.lv, TvNet.lv, Kasjauns.lv, Skaties.lv, Diena.lv u.c. un sociālie tīkli, kā, piemēram, Draugiem.lv un Odnoklasniki.ru. Ļoti apmeklēti ir arī uzziņu portāli, kā, piemēram 1188.lv un zl.lv, laika ziņu portāli, kā, piemēram, Gismeteo.lv un dažādas informatīvas mājaslapas.

Latvijā pati populārākā interneta vietne vēl joprojām ir Inbox.lv. Tas ir portāls, kas pamatā piedāvā tīmekļa e – pasta lietotnes, taču tam ir arī dažādas papildus iespējas. Šajā interneta vietnē ir iespējams arī spēlē spēles, glabāt fotoattēlus, iepazīties, lasīt sludinājumus, iesaistīties forumos, lasīt ziņas utt. Kaut gan mūsdienās vairāk tiek izmantotas starptautiskas e – pasta lietotnes, kā piemēram, Gmail vai Yahoo!, Inbox.lv tomēr ir izdevies saglabāt savu popularitāti Latvijas interneta lietotāju vidū. Inbox.lv gadā apmeklē aptuveni 900 000 interneta lietotāju. Tuvākais Inbox.lv … Lasīt

Toms

Cilvēki interesējas par to, kas notiek visapkārt un kas ir aktuāli konkrētajā brīdī, tāpēc vienas no populārākajām interneta vietnēm pasaulē ir dažādi ziņu portāli. Tieši ziņu portālos ir iespējams uzzināt visus aktuālākos jaunumus, jo informācija tajos var tikt ievietota jebkurā brīdī, atšķirībā no citu veidu medijiem. Ziņu portālus regulāri apmeklē 44% interneta lietotāju. Tāpēc izveidojām topu ar populārākajiem ziņu portāliem pasaulē.

1. Google News

Vispopulārākais ziņu portāls ir Google News. Kaut gan vairums Google pazīst kā meklēšanas rīku, tam ir arī ļoti daudz dažādu citu funkciju un platformu. Google News ir viena no tām. Iespējams arī tieši tāpēc arī šis ir pasaulē populārākais ziņu portāls, bet tam nenoliedzami ir savas priekšrocības. Piemēram, ziņas Google News ir pieejams 28 dažādās valodās un aktuālā informācija tiek atjaunota regulāri. Tā kā tas ir ASV bāzēts ziņu portāls, visplašākā informācija ir pieejama tieši par ASV, bet netūkst arī vispasaules ziņu, kas sakar aktualitātes visās pasaules valstīs. Mēnesī šo interneta vietni apmeklē aptuveni 150 miljoni interneta lietotāju.

2. Yahoo! News

Arī otrs populārākais ziņu portāls pasaulē ir meklēšanas rīka ziņu platforma Yahoo! News. Gan satura gan struktūras ziņā Yahoo! News ir ļoti līdzīga Google News. Arī tas ir ASV bāzēts ziņu portāls, kas regulāri atjauno … Lasīt

Toms

Dažādas interneta vietnes mūsdienās kļūst arvien advancētākas un spēj piedāvāt visdažādākos servisus tiešsaistē. Daudzas mājaslapas mūsdienās pat var pilnībā aizstāt populāras datorprogrammas, ko izmantojam ik dienas. Tas nozīmē, ka vairs nav nepieciešamas savā datorā instalēt neskaitāmi daudz programmu, jo ļoti daudz ko var paveikt tiešsaistē. Šeit būs vairāki piemēri ar mājaslapām, kas var aizstāt dažādas datorprogrammas.

Pixlr.com

Pixlr ir attēlu rediģēšanas vietne, kas piedāvā visas tās pašas iespējas, ko vairums datorprogrammu, kas paredzētas šādiem mērķiem. Tā nevar aizstāt tādas maksas programmas kā Photoshop, bet tā noteikti ir labāka par populārākajiem bezmaksas attēlu rediģēšanas rīkiem kā, piemēra, Picassa. Tajā ir iespējams mainīt attēla izmērus, proporcijas, krāsas, spilgtumu, uzlikt filtrus, noņemt trokšņu utt. Šīs mājaslapas izmantošana nepazemina attēla kvalitāti pēc tā augšupielādēšanas vai lejuplādēšanas un un noteikti var aizstāt vairumu vienkāršāko bilžu apstrādes datorprogrammu. Ir pieejamas arī daudzas citas mājaslapas, kurā iespējams rediģēt attēlus tiešaistē.

Prezi.com

Prezi ir interneta vietne, kurā iespējams veidot prezentācijas. Tā var pilnībā aizstāt populāro un plaši izmantoto prezentāciju veidošanas programmu PowerPoint, kā arī citas datorprogrammas, kurās iespējams veidot digitālas prezentācijas. Patiesībā, Prezi pat daudzējādā ziņā pārspēj PowerPoint, jo piedāvā oriģinālāku prezentācijas dizainu. Tradicionālo slaidu vietā, Prezi ir veidots no vairākām kanvām, kas pāriet no vienas uz … Lasīt

Toms

Mūsdienās ir pieejamas ļoti daudz un dažādas interneta vietnes, kas paredzētas atšķirīgiem nolūkiem. Tās visas ir savā veidā noderīgas, taču ir vietnes, kuras apmeklē īpaši daudz interneta lietotāju un kuras ir ievērojami populārākas par pārējām. Šeit būs informācija par to, kāda veida interneta vietnes cilvēki apmeklē visbiežāk.

Vispopulārākie ir interneta meklēšanas rīki. 74% interneta lietotāju visā pasaulē, meklēšanas rīkus izmanto vismaz reizi nedēļā. Meklēšanas rīki ir sistēmas, kas izstrādātas, lai meklētu informāciju vispasaules interneta tīmeklī. Respektīvi tās ir vietnes, kurā ir iespējams meklēt dažāda veida informāciju, ierakstot atslēgas vārdus. Vispopulārākā šāda veida interneta vietne ir Google, bet pasaulē plaši pazīstami un bieži lietoti ir arī tādi meklēšanas rīki kā Bing, Baidu un Yahoo.

Otrajā vietā ir sociālie tīkli. Tos biežāk kā reizi nedēļā izmanto aptuveni 64% interneta lietotāju. Sociālie tīkli ir vispasaules tīmekļa vietnes, kurās, reģistrējoties un izveidojot savu profilu, ir iespējams komunicēt ar citiem cilvēkiem. Komunikācijas veidi var būt ļoti dažādi, piemēram individuāli zvani un sarakstes, publiska viedokļa paušana, grupveida saziņa forumos un domubiedru grupās, attēlu publicēšana, ierakstu komentēšana utt. Populārākais sociālais tīkls pasaulē ir Facebook, bet miljoniem pastāvīgo lietotāju ir arī daudziem citiem sociālajiem tīkliem, kā, piemēram, Instagram, TouTube, Twitter, LinkedIn u.c. Daudzām valstīm ir arī savi … Lasīt

Toms

Kaut gan internetā ir pieejams ļoti daudzas produktīvas mājaslapas, kurās pieejams nopietns, noderīgs, izglītojošs saturs, ļoti daudzi interneta lietotāji tomēr izvēlas apmeklēt arī izklaidējošas mājaslapas. Patiesībā 39% no visiem interneta lietotājiem atzīst, ka viens no iemesliem, kāpēc viņi izmanto internetu ir vienkārša brīvā laika aizpildīšana. Ja arī jūs vēlaties atrast veidus, kā vienkārši pavadīt savu brīvo laiku, izmantojiet kādu no sekojošajām mājaslapām.

Boredpanda.com ir mājaslapa, kas paredzēta tieši šādam nolūkam. Tā ir interneta vietne, kurā regulāri tiek publicēti dažādi izklaidējoša satura materiāli. Tajā iespējams gan lasīt interesantus rakstus, gan skatīties video un attēlus. Šajā mājaslapā tiek publiskoti visi interneta hīti, kas cilvēkus sasmīdina un sajūsmina. Šajā mājaslapā noteikti katrs atradīs kaut ko sev interesējošu.

Laughingsquid.com patiks nopietnāka satura cienītājiem. Pēc struktūras šī mājaslapa ir ļoti līdzīga pirmajai, proti, tajā ir dažādi video, attēli, raksti, publikācija utt., taču tie ir par nopietnākām tēmām, kā, piemēram, māksla, kultūra, tehnoloģija utt. Tā vairāk iz izglītojoši izklaidējoša interneta vietne nobriedušām personībām, bet tā kā saturs ir ļoti plašs, tā varētu ieinteresēt ļoti daudzus.

Gueoguesser.com ir ļoti aizraujoša interneta vietne, kurā iespējams spēlēt ģeogrāfisku spēli. Noteikumi ir pavisam vienkārši – jūs virtuāli tiekat novietots kādā pasaules vietā, izmantojot Google Maps Street View un jums … Lasīt

Toms

Filmu skatīšanās ir iecienītas atpūtas veids ļoti daudziem un mūsdienās tas pārsvarā tiek darīts tieši, izmantojot dažādas interneta vietnes, kurās iespējams skatīties filmas tiešsaistē. Tas dod iespēju jebkurā laikā noskatīties sev interesējošās filmas, bez jebkādiem liekiem sarežģījumiem. Pārsvarā gan tas ir maksas pakalpojums, bet ir atrodamas arī interneta vietnes, kurā pilnīgi legāli iespējams skatīties tūkstošiem filmu bez maksas.

Amazon.com

Amazon.com noteikti ir viena no labākajām interneta vietnēm, kurs skatīties filmas un TV seriālus. Pirmkārt, Amazon.com piedāvā visplašāko filmu un seriālu klāstu un otrkārt, tos visus ir iespējams noskatīties ļoti labā kvalitātē. Šīs interneta vietnes arhīvos glabājas gan klasiskas filmas, gan pašas jaunākās un populārākās filmas, tikko no kinoteātriem. Tie, kas jau ir izmantojuši Amazon.com šādiem nolūkiem, noteikti zina, ka patiesībā par šiem pakalpojumiem ir jāmaksā, taču visiem jaunajiem klientiem tiek dota iespēja 30 dienas izmēģināt tos pilnīgi bez maksas. Ja nevēlaties par filmu skatīšanos maksāt, vismaz izmantojiet šo iespēju.

SolarMovie.com

Šī noteikti ir labākā interneta vietne, kur iespējams skatīties filmas pilnīgi bez maksas jebkurā laikā. Tajā ir pieejams tūkstošiem augstas kvalitātes filmas un TV šovi. Šo interneta vietni izmanto ļoti daudzi interneta lietotāji visā pasaulē. Tā ir pilnīgi droša, uzticama un legāla. Tiesa gan, iepriekš interneta vietnei ir bijušas problēmas … Lasīt

Toms

Mūsdienās ir pieejams tik daudz dažādas mājaslapas, ka ir neiespējami tās visas apzināt. Diemžēl, tā mēs bieži vien palaižam garām kaut ko tiešām noderīgu un saistošu, kas varētu atvieglot mūsu dzīvi. Lai palīdzētu jums plašajā internetā atrast mājaslapas, kuras varētu izrādīties patiešām noderīgas, esam izveidojuši sarakstu ar maz zināmām mājaslapām, kas piedāvā unikālas iespējas.

Instructables.com ir mājaslapa, kurā atrodamas instrukcijas, lai izveidotu, uzbūvētu vai pagatavotu gandrīz pilnīgi jebko. Sākot no ēdienu receptēm līdz pat nopietnām tehnoloģiskām ierīcēm – šajā mājaslapā ir itin viss. Tajā var atrast noderīgus padomus gan no dažādu jomu ekspertiem, gan vienkāršiem mājaslapas apmeklētājiem. Tā ir ļoti noderīga vietne tiem, kuri vēlas izmēģināt savas prasmes ikvienā dzīves jomā.

Zerodollarmovies.com ir mājaslapa, kurā iespējams noskatīties vairāk kā 15 000 filmas, pilnā garumā un dažādās valodās, pilnīgi bez maksas. Tās tiek translētas caur YouTube, tā ka šī interneta vietne ir pilnīgi legāla un tā ir arī droša. Tā noteikti būs ļoti noderīga visiem, kas spēj novērtēt labu kino.

Livestream.com ir interneta vietne, kurā iespējams straumēt un skatīties dažādus nofilmētus videoklipus. Šī mājaslapa var būt noderīga gan izklaides nolūkos, lai skatītos dažādus interesantus video, ko ir safilmējuši citi, gan arī lai straumētu nozīmīgus notikumus.

Picmonkey.com ir tiešsaistes attēlu rediģēšanas … Lasīt