Toms

Kaut gan internetā ir pieejams ļoti daudzas produktīvas mājaslapas, kurās pieejams nopietns, noderīgs, izglītojošs saturs, ļoti daudzi interneta lietotāji tomēr izvēlas apmeklēt arī izklaidējošas mājaslapas. Patiesībā 39% no visiem interneta lietotājiem atzīst, ka viens no iemesliem, kāpēc viņi izmanto internetu ir vienkārša brīvā laika aizpildīšana. Ja arī jūs vēlaties atrast veidus, kā vienkārši pavadīt savu brīvo laiku, izmantojiet kādu no sekojošajām mājaslapām.

Boredpanda.com ir mājaslapa, kas paredzēta tieši šādam nolūkam. Tā ir interneta vietne, kurā regulāri tiek publicēti dažādi izklaidējoša satura materiāli. Tajā iespējams gan lasīt interesantus rakstus, gan skatīties video un attēlus. Šajā mājaslapā tiek publiskoti visi interneta hīti, kas cilvēkus sasmīdina un sajūsmina. Šajā mājaslapā noteikti katrs atradīs kaut ko sev interesējošu.

Laughingsquid.com patiks nopietnāka satura cienītājiem. Pēc struktūras šī mājaslapa ir ļoti līdzīga pirmajai, proti, tajā ir dažādi video, attēli, raksti, publikācija utt., taču tie ir par nopietnākām tēmām, kā, piemēram, māksla, kultūra, tehnoloģija utt. Tā vairāk iz izglītojoši izklaidējoša interneta vietne nobriedušām personībām, bet tā kā saturs ir ļoti plašs, tā varētu ieinteresēt ļoti daudzus.

Gueoguesser.com ir ļoti aizraujoša interneta vietne, kurā iespējams spēlēt ģeogrāfisku spēli. Noteikumi ir pavisam vienkārši – jūs virtuāli tiekat novietots kādā pasaules vietā, izmantojot Google Maps Street View un jums … Lasīt