Toms

Kaut gan internetā ir pieejams ļoti daudzas produktīvas mājaslapas, kurās pieejams nopietns, noderīgs, izglītojošs saturs, ļoti daudzi interneta lietotāji tomēr izvēlas apmeklēt arī izklaidējošas mājaslapas. Patiesībā 39% no visiem interneta lietotājiem atzīst, ka viens no iemesliem, kāpēc viņi izmanto internetu ir vienkārša brīvā laika aizpildīšana. Ja arī jūs vēlaties atrast veidus, kā vienkārši pavadīt savu brīvo laiku, izmantojiet kādu no sekojošajām mājaslapām.

Boredpanda.com ir mājaslapa, kas paredzēta tieši šādam nolūkam. Tā ir interneta vietne, kurā regulāri tiek publicēti dažādi izklaidējoša satura materiāli. Tajā iespējams gan lasīt interesantus rakstus, gan skatīties video un attēlus. Šajā mājaslapā tiek publiskoti visi interneta hīti, kas cilvēkus sasmīdina un sajūsmina. Šajā mājaslapā noteikti katrs atradīs kaut ko sev interesējošu.

Laughingsquid.com patiks nopietnāka satura cienītājiem. Pēc struktūras šī mājaslapa ir ļoti līdzīga pirmajai, proti, tajā ir dažādi video, attēli, raksti, publikācija utt., taču tie ir par nopietnākām tēmām, kā, piemēram, māksla, kultūra, tehnoloģija utt. Tā vairāk iz izglītojoši izklaidējoša interneta vietne nobriedušām personībām, bet tā kā saturs ir ļoti plašs, tā varētu ieinteresēt ļoti daudzus.

Gueoguesser.com ir ļoti aizraujoša interneta vietne, kurā iespējams spēlēt ģeogrāfisku spēli. Noteikumi ir pavisam vienkārši – jūs virtuāli tiekat novietots kādā pasaules vietā, izmantojot Google Maps Street View un jums ir jāuzmin, kas tā ir par vietu. Jūs varat pārvietoties visur, kur vien Google Maps Street View ļauj jums to darīt, līdz atrodat kādu pavedienu, piemēram atpazīstamu objektu, kādu ceļazīmi vai norādi. Spēle ir tiešām interesanta un pat mazliet izglītojoša, jo ļauj iepazīt dažādas pasaules valstis un vietas.

Librivax.org ir interneta vietne, kurā pieejams dažādas audio grāmatas. Kas gan var būt labāks laika kavēklis, kā iespēja noklausīties kādu labu audio grāmatu, kas jums interesē. Šajā mājaslapā pieejama ļoti dažāda veida literatūra, sākot no nopietnām vēsturiskām lugām, dzeju un romāniem, beidzot ar aizraujošiem mūsdienīgiem stāstiem. Audio grāmatas ir iespējams apturēt konkrētā brīdī un turpināt klausīties no vietas, kur iepriekš beidzāt, tāpēc šī mājaslapa noderēs arī īsos atpūtas brīžos.

Mentalfloss.com ir interneta žurnāls, kurā iespējams lasīt rakstus par visdažādākajām tēmām. Kaut gan ir pieejams ļoti daudz līdzīga satura mājaslapas ar dažāda veida informāciju, šī tomēr ir atšķirīga un ļoti interesanta. Pirmkārt raksti ir īsi, tomēr izsmeļoši un viegli uztverami. Otrkārt, rakstu tēmas ietver ļoti dažādus, interaktīvi zinātniskus tematus. Piemēram, ir iespējams uzzināt, kāpēc izklausās, ka gliemežvākos atskan okeāns un kāpēc žāvas ir lipīgas. Šī informācija ir izglītojoša, taču tajā pašā laikā ļoti izklaidējoša.

Babyanimalcams.com ir ļoti jauka un izklaidējoša mājaslapa, no kuras pat ir grūti atrauties, ja esat sācis to lietot. Tā ir mājaslapa, kurā iespējams skatīties videoklipus ar dzīvnieku mazuļiem. Tā kā mūsdienās kaķēnu video skatīšanās ir viena no interneta lietotāju iecienītākajām nodarbēm, šī mājaslapa varētu patikt tiešām daudziem. Tajā iespējams aplūkot tūkstošiem dažādu videoklipu ar maziem, mīlīgiem dzīvnieciņiem.

Omgfacts.com ir vēl viena izglītojoši izklaidējoša mājaslapa, kura noteikti spēs aizpildīt brīvo laiku. Tā ir interneta vietne, kurā apkopoti neticami, bet patiesi fakti par visdažādākajām tēmām. Tos iesūta paši mājaslapas apmeklētāji un mājas lapas uzturētāji, pārbauda faktu patiesumu pirms publicēšanas. Pēc tam par šiem faktiem iespējams balsot, tādējādi veidojot interesantāko faktu topu. Kas tāds noteikti varētu šķist interesants ļoti daudziem interneta lietotājiem.