Toms

Filmu skatīšanās ir iecienītas atpūtas veids ļoti daudziem un mūsdienās tas pārsvarā tiek darīts tieši, izmantojot dažādas interneta vietnes, kurās iespējams skatīties filmas tiešsaistē. Tas dod iespēju jebkurā laikā noskatīties sev interesējošās filmas, bez jebkādiem liekiem sarežģījumiem. Pārsvarā gan tas ir maksas pakalpojums, bet ir atrodamas arī interneta vietnes, kurā pilnīgi legāli iespējams skatīties tūkstošiem filmu bez maksas.

Amazon.com

Amazon.com noteikti ir viena no labākajām interneta vietnēm, kurs skatīties filmas un TV seriālus. Pirmkārt, Amazon.com piedāvā visplašāko filmu un seriālu klāstu un otrkārt, tos visus ir iespējams noskatīties ļoti labā kvalitātē. Šīs interneta vietnes arhīvos glabājas gan klasiskas filmas, gan pašas jaunākās un populārākās filmas, tikko no kinoteātriem. Tie, kas jau ir izmantojuši Amazon.com šādiem nolūkiem, noteikti zina, ka patiesībā par šiem pakalpojumiem ir jāmaksā, taču visiem jaunajiem klientiem tiek dota iespēja 30 dienas izmēģināt tos pilnīgi bez maksas. Ja nevēlaties par filmu skatīšanos maksāt, vismaz izmantojiet šo iespēju.

SolarMovie.com

Šī noteikti ir labākā interneta vietne, kur iespējams skatīties filmas pilnīgi bez maksas jebkurā laikā. Tajā ir pieejams tūkstošiem augstas kvalitātes filmas un TV šovi. Šo interneta vietni izmanto ļoti daudzi interneta lietotāji visā pasaulē. Tā ir pilnīgi droša, uzticama un legāla. Tiesa gan, iepriekš interneta vietnei ir bijušas problēmas ar filmu straumēšanas licencēm un pret to pat tika uzsākts tiesas process, taču viss ir nokārtojies un tā vēl joprojām darbojas un piedāvā interneta lietotājiem lieliskas filmu skatīšanās iespējas tiešsaistē.

Crackle.com

Crackle ir interneta vietne, kas pieder kompānijai Sony. Tajā pieejamas plašs klāsts ar dažādām filmām un TV seriāliem, tajā skaitā arī pašām jaunākajām un populārākajām filmām. Tas viss patiešām ir pieejams pilnīgi bez maksas un tas legāli, taču, skatoties filmas un seriālus šajā interneta vietnē, nāksies paciests regulāras reklāmas pauzes, kuras obligāti jāskatās. Tas var būt diezgan kaitinoši, taču vismaz varēsiet būt pilnīgi drošs, ka interneta portāls, kuru izmantojat ir uzticams un nenodarīs nekādu ļaunumu jums vai jūsu datoram.

YouTube.com

Visi ļoti labi zina, kas ir YouTube un droši vien ir izmantojuši šo interneta vietni lai skatītos dažādus videoklipus, īsfilmas vai atsevišķas TV seriālu sērijas, taču YouTube piedāvā iespēju skatīties arī augstas kvalitātes filmas, pilnā garumā. YouTube filmu glabātuvē gan pārsvarā ir vecākas filmas, nevis pašas jaunākās kino filmas. YouTube noderēs visiem, kas vēlas skatīties klasiskas filmas, nevis jaunākos bestsellerus.

Snagfilms.com

Arī Snagfilms nepiedāvā iespēju skatīties populārākās TV pārraides un filmas, taču šajā interneta vietnē iespējams atrast neskaitāmi daudz interesantu un aizraujošu dokumentālo filmu, kā arī mazāk zināmu mākslas filmu un jauno režisoru filmu. Ne vienmēr pašas populārākās filmas ir tās labākās. Bieži vien nepopulārās filmas izrādās daudz aizraujošākas. Arī šajā vietnē ir iespējams atrast interesantas un izglītojošas filmas jebkura skatītāja gaumei.

Archive.org

Arī Archive ir lieliska interneta vietne, kurā pilnīgi bez maksas iespējams skatīties klasiskās filmas. Tajā iespējams atrast tūkstošiem labu, klasisku un iespējams sen aizmirstu vai pat nekad neredzētu filmu. Klasisko, veco filmu cienītājiem šis noteikti būs īsts atradums, bet pārējiem iespēja pamēģināt ko citādāku.