Toms

Mūsdienās eksistē vairāk nekā 1 miljards dažādu interneta vietņu. Tās ir ļoti dažādas, ar atšķirīgu saturu un sniegtajām iespējām бързи кредити онлайн, tāpēc arī to popularitāte ir atšķirīga. Dažas mājas lapas apmeklē vien labi ja pāris cilvēki dienā, taču populārākās interneta vietnes ik dienas izmanto vairāki miljardi. Šeit būs saraksts ar piecām pašām populārākajām un apmeklētākajām interneta vietnēm visā pasaulē.

1. Google

Tā kā visvairāk izmantotās interneta vietnes pasaulē ir tieši dažādi meklēšanas rīki, nav nekāds brīnums, ka pirmajā vietā ierindojas pasaulē populārākais meklēšanas rīks Google. Šo interneta vietni zina visi interneta lietotāji un tā neprasa nekādus paskaidrojumus. Tas ir meklēšanas rīks, kuru cilvēki izmanto ik dienas, lai varētu atrast sevi interesējošu informāciju plašajā internetā. Google izmanto aptuveni 3,5 miljardi interneta lietotāju dienā un 1,2 triljoni gadā. Tas ir ievērojami vairāk, nekā jebkurai citai interneta vietnei. Tas liek domāt, ka Google vēl ilgi spēs saglabāt savas līdera pozīcijas.

2. Facebook

Zīmīgi, ka otrajā vietā ierindojas pasaulē populārākais sociālais tīkls Facebook, jo sociālie tīkli ir otras plašāk izmantotās interneta vietnes pasaulē. Tas ir populārākais sociālais tīkls pasaulē jau vairākus gadus pēc kārtas. 2016. gadā aktīvo lietotāju skaits sasniedza 1, 59 miljardus. Facebook ir ir iemantojis ļoti lielu lietotāju cieņu un uzticību savas pastāvēšanas laikā. Tas saviem lietotājiem piedāvā visdažādākā veida komunikācijas un izklaides iespējas. Facebook arī visu laiku attīstās un pilnveidojas, kas neļauj tam zaudēt popularitāti un dod iespēju iegūt arvien jaunus lietotājus.

3. YouTube

Arī YouTube pamatā tiek uzskatīts par sociālo tīklu, jo tas pilda sava veida komunikācijas nodrošināšanas funkcijas, taču faktiski tā ir interneta vietne кредити без поръчител, kurā iespējams augšupielādēt videoklipus un pēc tam ar tiem dalīties, kā arī skatīties citu lietotāju videoklipus. YouTube tikko apritēja 10 gadi kopš tā pastāvēšanas sākuma un šajā laikā tas visu laiku ir guvis arvien lielāku popularitāti un lietotāju skaitu. Šai interneta vietnei ir aptuveni 400 miljoni patstāvīgo, reģistrēto lietotāju, taču to lieto ievērojami vairāk cilvēku.

4. Yahoo!

Ceturtajā vietā ierindojas vēl viens interneta meklēšanas rīks, Yahoo!. Atšķirībā no iepriekš minētajām interneta vietnēm, Yahoo! Savu popularitāti pamazām zaudē. Pirms dažiem gadiem tas konkurēja ar Google, bet nu jau ir krietni nepopulārāks un ierindojas vien ceturtajā vietā pasaules apmeklētāko interneta vietņu topā. Patiesībā tam savas pozīcijas ir izdevies noturēt, galvenokārt tāpēc, ka cilvēki izmanto Yahoo! Papildus opcijas, piemēram, finanšu un biznesa informāciju, ko piedāvā šī kompānija

5. Baidu

Piektā pasaulē apmeklētākā interneta vietne ir vēl viens meklēšanas rīks, Baibu. Patiesībā, tas ir populārākais meklēšanas rīks Ķīnā. To varētu uzskatīt par Google Ķīnas versiju, jo tā piedāvātās iespējas ir diezgan līdzīgas. Ja mēs izvērtētu, šī meklēšanas rīka popularitāti citās valstīs, tas droši vien neiekļūtu pat izmantotāko interneta vietņu top 100, bet tā kā to ļoti plaši izmato valstī ar lielāko apdzīvotību, tā ir iekļuvusi pasaules top 5.